Hayallerim, Delorean ve Sen: Polarized Imperfection

29 Nisan 2015

Polarized Imperfection

Merhaba dostlar! 

Geç kalmış bir duyurum var sizlere: Polarized Imperfection! Kendime, Çektiğim mini instax polaroidleri ne yapmalı?, diye sorduğumda başladı her şey. Onları koyduğum kutularda hüzünlü duruyorlardı. Bir süre sonra bu şekilde saklı, gözden ırak tutulmaları haksızlık gibi geldi, dünyan saklamamalıydım onları. Ve benim kusurlu ve güzel polaroidlerimi dünya ile paylaşma vakti geldi. İşte Polarized Imperfection böyle geldi dünyaya. Blogda görebileceğiniz tüm fotoğraflar instax mini 7S kamera ile çekildiler. 
Polarized Imperfection'ı Facebook'tan takip etmek isterseniz buraya tıklayın.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hi there friends!

I've got an announcement to make: There is a new cute little blog of mine called Polarized Imperfection! Everything started when I asked myself "What to do with all these mini instax photos I take?". They seemed rather sad in the boxes I've put them; to keep them safe and to keep them mine. After a while it seemed unjust to hide them away from the world. So it was time to share my imperfect and beautiful polaroids with the world. Hence came the polaroid photography blog Polarized Imperfection to life.
To follow Polarized Imperfection on Facebook click here.

    Hiç yorum yok:

Yorum Gönder